Ligtv

Beşiktaş'ın tecrübeli oyuncusu Pepe, zor bir mücadeleye çıkacaklarına dikkati çekerek, "Porto'nun iyi oyuncuları var. Teknik direktörleri tecrübeli. Hocamız bu konular hakkında bilgileri verdi. Dikkat etmemiz gereken konulardan bahsetti. Bu şekilde hazırlandık." değerlendirmesinde bulundu.

Porto'da 3 sezon oynadığını hatırlatan Pepe, "Eşimle burada güzel anılarımız oldu. Burada olmaktan mutluyum." diye konuştu.

Tecrübeli futbolcu, Şampiyonlar Ligi'ndeki tecrübesinin hatırlatılması üzerine şunları söyledi:

"Kupayı 3 defa kazandım. Bu organizasyonun tecrübesine sahibim ancak Şampiyonlar Ligi'ndeki her takımın çok güçlü olduğunu, her oyuncu biliyor. Biz de Beşiktaş olarak yarın elimizden geleni yaparak en iyi sonuçla ayrılmak istiyoruz."

Pepe, eski takımına karşı hangi duygularla sahaya çıkacağı yönündeki soruya şu yanıtı verdi:

"Tabii ki benim için duygusal bir an olacak. Benim için önem taşıyan bir takıma karşı oynayacağım. Porto'da kendimi geliştirdim ve dünya futbolu sahnesine çıktım. Kendimi burada tanıttım. Yarın sakin kalıp, duyguları bir kenara bırakarak Beşiktaş için elimden geleni yapacağım."

Real Madrid'in ardından Beşiktaş'ta oynamasına değinen Pepe, "Oynayacağım ve mutlu olacağım bir takıma geldim. Beşiktaş'ta oynarken çok mutluyum. Benim için en doğru adım oldu." şeklinde konuştu.